Interviu su Alex Monaco

Interviu su Alex Monaco man buvo visiškai nauja patirtis. Ar žinai kas yra  Alex Monaco? Maždaug prieš metus, daviau jo žurnalui interviu apie kovotojo mąstymą. Kalbėjome apie svajones, pralaimėjimus, talentą.

Visą žurnalą galite parsisiųsti čia: Parsisiųsti

Ar turi daug svajonių?

Taip, turiu svajonių ir daugybe jų jau pasiekiau. Būdamas 15 metų kasdien įsivaizduodavau, kaip ringo teisėjas pakelia mano ranką į viršų ir paskelbia mane nugalėtoju. Praėjus trejiems metams ši svajonė išsipildė. Kovojau narve, pagal mėgėjų taisykles ir nugalėjau. Tada supratau, kad svajonės pildosi ir tai yra mano kelias, kuriuo eisiu. Nuo to laiko teko stoti į kovą su daugybe priešininkų. Įsimintiniausias pasiekimas – Europos taurės auksas. Tą dieną laimėjau prieš tris patyrusius varžovus ir dienos pabaigoje ant mano kaklo žibėjo aukso medalis.

Ar daug turėjai pralaimėjimų?

Buvo pasitaikiusi proga realizuoti dar vieną svajonę (iškovoti nugalėtojo diržą), bet tąkart ji praslydo pro pirštus – aš pralaimėjau. Man tai atrodė tarsi baisiausias košmaras, jaučiau nepakeliamą skausmą, tik skaudėjo ne kūną, o sielą. Tai buvo svajonė, kurią paleidau vėjais. Tačiau neketinau sustoti, kibau į darbus ir vėl kiekvieną dieną leidau sporto salėje.

O tuomet BOOM! Trauma, kuri atėmė galimybę dirbti toliau. Visiškai palūžau. Maniau viskas baigta: pusę metų, dėl patirtos traumos, negalėjau daryti to, ką labiausiai mėgau. Atrodė tarsi gyvenimas tyčiojasi iš manęs. Tikriausiai ir tu žinai ką tai reiškia? Velniop! Aš nesustojau siekti savo svajonių! Žinau, kad  bandysiu tūkstantį kartų, kol pasieksiu tai, ko trokštu. Nes taip elgiasi kovotojai – mes einam iki galo!

Pralaimėjimas apie kuri ką tik kalbėjau tapo mano laimėjimu ir įrankiu pasiekti dar aukštesnių rezultatų, gyvenimo ringe.

Dažnai žmonės teisinasi kad neturi talento. Ką manai apie talentą?

Netikiu talentais. Tai tik gražus žodis. Savo akimis mačiau kaip nuvertinti žmonės pasiekia daug daugiau nei kas galėjo pagalvoti. Sunkus darbas – štai kas paverčia žmones talentingais.

Nuoširdžiai tikiu, kad kiekvienas gali pasiekti tai, ko trokšta, jei neis kartu su mase – ir lavins kovotojo mąstymą. Jei norite gyventi įsimintiną gyvenimą, dirbkite dėl savo svajonių, investuokite savo laiką ir jos išsipildys. Kovokite!

Kuo skiriasi šunsnukis nuo nelaimingo šunsnukio? 

Šunsnukiai moka mėgautis gyvenimu, jiems nesvarbu, ką pagalvos kiti. Jie gyvena taip, kaip nori. Jie kuria savo gyvenimo taisykles ir šluoja visus nuo kelio.

Šunsnukiai šypsosi iššūkiams ir gyvenimo problemoms. Stoja prieš kiekvieną pasitaikiusią kliūti ir sutrypia ją be jokio gailesčio.
Nelaimingas šunsnukis  – tai verksnys, besiskundžiantis viskuo, kas vyksta aplink jį, kaltinantis visus ir viską už tai , kad pats sėdi šiknoje. Tinginys! Bailys! Vis laukia, kol jį paguos koks geras dėdė ir nuveiks jo darbus.

Nelaimingas šunsnukis nori linksmintis, nori prisigerti, kad pamirštų gyvenimo siūlomus iššūkius. Jis nenori tapti kažkuo daugiau nei tik susiraukusia vidutinybe, jam gerai ant šiltos sofutės kur praleidžia kiekvieną savo nuobodų vakarą.

Ką patartum skaitytojams norintiems pasiekti svajonių? Kas galėtu užtirtinti kad jie pasieks svajonių?

Niekas negali užtikrinti, kad tavo svajonės vieną dieną taps realybe, tik TU pats. Niekas neatsiranda „iš lempos’’. Viskas ką matai aplink save (išmanieji telefonai, kompiuteriai ir t.t) atsirado tik kažkieno sunkaus darbo dėka.

Turi suprasti, kad tik sunkus darbas pavers tavo svajones realybe. Nesakau, kad turite arti kaip arklys, sugebėkite mėgauti pačia kelione užsibrėžto tikslo link. Tai ne mažiau svarbu kelyje į svajonę.
Bruce Lee kartą pasakė: ‘’Tai tarsi pirštas nukreiptas į mėnulį: nesusikoncentruok į pirštą, nes nepastebėsi dangaus grožio’’
Planas –  svarbus įrankis kuris priartina prie svajonės išsipildymo.

Neturėdamas plano, būsi kaip valtis be irklų išmesta į jūrą. Plauksi pasroviui, o galutinis tikslas gali būti visai ne toks, kokio norėjai. Kuo detalesnį planą susikursi, tuo geriau jis veiks.

Tikėjimas padės nesustoti, tikėkit ir pasitikėkit savimi.

Šiuo metu esu labai, labai arti dar vienos svajonės išsipildymo.

Jei aš galiu, galit ir jūs!

Jei įdomi talento tema būtinai perskaityk Kaip tapti talentu

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *