Norintiems daugiau

"... kiekvienas žmogus yra vertas tiek, kiek vertas tikslas, kurio jis siekia."
- Markas Aurelijus

Kodėl verta rinktis programą 1 on 1?

Su šia programa gaunate 10 asmeninių treniruočių, per kurias laikas skiriamas tik jums, todėl rezultatai pasiekiami keletą kartų greičiau nei grupinėse treniruotėse. Užsibrėžiami individualūs tikslai, kurių siekiame kartu, trenerio pagalba sporto klausimais 24/7.

Ši programa puikia tiks tiems, kurie nori pradėti užsiiminėti kovos menais, tačiau nedrąsu, nes trūksta žinių ir patirties. Baigę 1 on 1 programą drąsiai galėsite eiti į bet kurį kovos menų klubą ir nesijausite kvailai, nes nespėjate paskui kitus. Išsirink sau tinkančia programą ir susisiek su mumis. Treniruočių laikas derinamas individualiai pagal jūsų ir trenerio galimybes. Programos kainas rasite čia. 

Smūgiavimas

Jei esate visiškai „žalias” smūgiavime, tačiau norite to išmokti – mes jums padėsime. Per 10 treniruočių kursą išmoksite taisiklingai stovėti, judėti, smūgiuoti ir žinoma gintis. 

Jei jau teko susidurti su boksu ar kick boksu, susikoncentruosime į klaidų taisymą, silpnų vietų sustiprinimą, naujų įgūdžių lavinimą.

Jiu Jitsu

Jiu jitsu tai kova parteryje, ant žemės kur nenaudojami smūgiai, tik skausmingi veiksmai. Rankų, kojų laužimai bei smaugimai. Lavinama koordinacija, mobilumas, lankstumas. Šią sporto šaką galima pritaikyti ir savigynoje, kaikuriose šalyse pareigūnai yra mokomi būten jiu jitsu.

Per 10 treniruočių išmoksite pagrindinių padėčių, iš kiekvienos padėties po skausmingą veiksmą ir kaip apsiginti pakliuvus į blogą padėtį.

MMA

Norintiems maksimumo. Tai visų kovinių sporto šakų miksas. Smūgiuojame tiek stovėsenoje, tiek ant žemės. Per 10 treniruočių išmoksite pagrindinių elementų stovėsenoje – smūgiai, pargriovimai, ginybą. Taip pat suprasite kaip elgtis atsidūrus ant žemės.